V sobotu 5.7. jsme měli možnost zúčastnit se putování po části východočeské svatojakubské cesty z Kačiny přes Nové Dvory, Jakub a Sedlec až do kostela sv. Jakuba v Kutné Hoře. Poutníci na začátku cesty dostali průkazku, kam mohli sbírat razítka z cesty.
Zároveň získali volný vstup do všech památek na cestě. K tomuto dni byl také poprvé otevřen veřejnosti kostel sv. Anny v Nových Dvorech. Čekalo na nás také občerstvení u Hájků a v Kafírně. Moc děkujeme všem zúčastněným. Věřím, že i přes horké počasí si procházku užili a dozvěděli se spoustu nových informací během speciálních prohlídek na cestě.
Lenka Najjar, místostarostka
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |