Mámo, táto, pojďte si hrát, aneb všichni musí být v pyžamu. To byl název letošního zábavného odpoledne ke dni dětí. Akce musela být z důvodu děštivého počasí o týden odložena. V neděli 9. června nás však počasí nezklamalo.V zahradě Zámecké restaurace, která byla sponzorem akce, si se svými rodiči a prarodiči zasoutěžilo přes 80 dětí. Všichni se dobře bavili při krmení krupicovou kaší, či stlaní postýlek a dalších soutěžích. Odměněna byla i nejlepší pyžamová rodina, která si pochutnala na pizze věnované Zámeckou restaurací. Součástí tohoto odpoledne bylo i vystoupení tanečního kroužku zdejší základní školy pod vedením paní Koblischkové.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |