Činnost naší organizace, stejně jako všech společenských organizací, byla během letošního roku z důvodu coronaviru podstatně omezena. Proto se výbor organizace rozhodl pro členy místo tradičního vánočního posezení připravit překvapení ve formě dárku a přání v době adventu. Pro 30 žen jsme nakoupili vánoční růži a pro 7 mužů lahev vína. Dne 9.12.2020 jsme všechny členy navštívili a dárky jsme jim předali. Při této návštěvě bylo slyšet hlavně slova už aby to skončilo ať se můžeme opět sejít a ať jsme hlavně zdraví. To si určitě všichni přejeme. Šupinku pro štěstí schovej si do dlaní, radost Ti přinese, smutek prý zahání. K vánoční pohodě rozkroj si jablíčko, přejem Vám ze srdce zdraví a štěstíčko. Jiří Rajdl, předseda organizace
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |