Ve čtvrtek 17.6.2021 jsme se sešli pod pergolou u fotbalového hřiště a obnovili tak po delší době naši činnost. Posezení bylo pracovní, ale i zábavné. Dohodli jsme se na akcích, které uspořádáme v druhém pololetí letošního roku. Přivítali jsme mezi sebe pět nových členek. Opekli jsme si a pochutnali na špekáčcích, poznávali bylinky z našich zahrádek a oslavili narozeniny našeho člena Míly Poupy. Posezení nám také zpříjemnilo vystoupení pejska paní Anny Tiché. K dobré náladě nám zahrál a zazpíval Vašek Bílek na harmoniku. Poděkování patří děvčatům, která nám zajistila občerstvení. Přesto, že bylo tropické teplo, foukal vánek, který nás osvěžil a my jsme společně strávili příjemné odpoledne. Jiří Rajdl předseda
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |