Digitalizace video a foto archivu SDH Nové Dvory.
Před hodně a hodně lety, snad kolem roku 1993, jsem začal točit videa na VHS a fotit na diapozitivy činnost našeho sboru. Máme tam spoustu našich táborů, hasičských soutěží, grilovaček, akci atd. Prostě pel-mel. Hodně let nám to leželo ve skříni s dalším archivem bez užitku. Až v letošním roce jsme zadali přepis na CD a včera jsme přivezli. Je toho 11 CD a co s tím?
Na podzim, až budou dlouhé zimní večery, uděláme vzpomínkový večer, možná jich bude víc, sezveme vás členy i ty, kteří členy nejsou, ale prošli našimi tábory nebo spolkem a zavzpomínáme.
Bude to večer
BYLO NEBYLO - dávno tomu.
Přidáte se?
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |