Letošní Smrtná neděle vyšla na 13.3. a protože se už všichni těšíme na jaro,vynesli jsme zimu ze vsi a přinesli ozdobené líto do vsi.Nejdříve jsme museli dojít na kraj obory odemknout les a pochytat "loupežníky",kteří se v lese chtěli "zabydlet".Protože jsme byli rychlí, podařilo se pochytat všechny loupežníky a my se mohli vrátit k sokolovně pro figurínu zimy.Zimu ze vsi vynesla Anička Holcová s ostatními děvčaty,ozdobené líto do vsi přinesl Ondra Sýs s ostatními chlapci i s těmi v kočárku Jonáškem a Zdendou. Akce se krásně i přes chladné počasí a lítost těch co se nemohli kvůli chřipkovému onemocnění zúčastnit vydařila.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |