Ve středu dne 16.5.2O18 ZO Svazu seniorů v Nových Dvorech uskutečnila výlet do Kutné Hory, kde jsme navštívili Dačického dům a Muzeum stříbra. Za doprovodu průvodců, kteří nás prováděli historickými budovami, jsme se seznámili s životem a prací kutnohorských občanů od vzniku tohoto města. Po návratu do Nových Dvorů jsme poseděli v restauraci U Hájků u malého občerstvení. Akce se zúčastnilo 11 seniorů, kteří s výletem byli spokojeni. Dopravu zajišťovali členové výboru, kterým touto cestou patří poděkování.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |