Vánoční posezení. Z oblak padal první sníh a v restauraci U Hájků bylo 12.12. veselo. Sešli se tady senioři na Vánočním posezení, jehož součástí bylo také zhodnocení činnosti organizace za 2.pololetí 2018. Jednání proběhlo v salónku vyzdobeném vánočním stromečkem, vánočními svícny, které vyrobily členky organizace, výrobky dětí z MŠ a retro předměty. Naše pozvání přijala také starostka městyse. Zprávu o činnosti přednesla paní Marie Turková a zprávu o hospodaření pani Libuši Hubalová. Z kulturním programem vystoupili žáci ZŠ pod vedením pani učitelky Jolany Hruškové, kteří zazpívali a přednesli vánoční pranostiky. Jonáš nám zahrál na klávesy a zazpíval. Jejich vystoupení bylo velice pěkné, za které ještě jednou děkujeme. Po jejich vystoupení následovala volná zábava, ke které nám přispěly retro předměty a to máselnice, kávomlýnek, bandory a další. K tomu nám zahrál pan Václav Bílek na harmoniku. Během jednání jsme se také dohodli na akcích, které uskutečníme v 1.pololetí příštího roku. Vánoční posezení se vydařilo a zúčastnila se ho převážná část členů. Senioři si popřáli šťastné a veselé prožití svátků vánočních a vše nejlepší, hlavně hodně zdraví v Novém roce 2019. To také přejeme všem občanům našeho městyse Nové Dvory. Jiří Rajdl předseda ZO Senioři ČR
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |