senioři
Po roce jsme se opět sešli na Posezení u Marušky, které je spojené s ochutnávkou vína. Ochutnali jsme sedm druhů vína od bílého přes růžové a skončili jsme u červeného, což nám pozvedlo náladu a za zvuků harmoniky Vaška Bílka jsme si s chutí zazpívali. Tentokrát Líba Hubalová připravila k vínu něco na zub (sýr, klobásu, hrozno), aby nám více vínko chutnalo. Poděkování patří manželům Duškovým, kteří nám ochutnávku připravili a Marušce Turkové za možnost toto posezení uskutečnit na její rozkvetlé zahradě.
Jiří Rajdl
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 | 6 | 7 |
| 8 |
9
|
10 |
11
|
12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 |
23
|
24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 | 4 | 5 |